Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 3.hafta maçında  takımımız  son dakika da yediği gol ile komşu takımımız olan Türk Metal Kırıkkalespor’a 0-1 yenildi.

Futbolcular askeri parka kıyafetleri ile sahaya çıktı. Müsabaka hakemleri beyaz tişört üzerinde ay-yıldız, Türk Metal Kırıkkalesporlu futbolcular ise üzerine ay-yıldızlı kırmızı tişört ile çıktılar.

Bir Taraftan Asker Selamı Verildi, Diğer Taraftan Dualar Edildi

Seremoni sırasında Çankırılı şehidimiz Yüksel Kapdan’ın resmi bulunan tablolarla Çankırı Atatürk Stadının orta çizgisinde bulunan gençlerimiz herkesi duygulandılar.   

Müsabaka hakemleri ve her iki takım futbolcuları Çankırı Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğünce yaptırılan, Zeytin Dalı Harekâtı’na destek amaçlı “Bedenimiz Burada Olsa da Gönlümüz Afrin’de” pankartı ile omuz omuza, hep birlikte sahaya çıktılar, uzun süre ayakta alkışlandılar, müsabaka başlamadan önce Saygı duruşumuz gerçekleşip, İstiklal Marşımız söylendi.

İlk Yarı 0-0

İlk yarısı 0-0 eşitlikle sona eren müsabakada her iki takımda soyunma odalarına sıkıntılı gitti.

Müsabakanın ilk yarısında en az oynanmayan süreler için 1 dakika, ikinci yarıda oynanmayan süreler için ise 3 dakika eklendi. Gol de uzatma dakikaları oynanırken 90+1 de geldi. ve takımımız maçtan 1-0 mağlup ayrıldı.

Yorumlar kapatıldı.