Takımımız Spor Toto Bal Ligi 24.haftasında evinde ağırladığı Sincan Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.

Seromoniye her iki takımda polis kamuflajı ve Polis Teşkilatının 173.yılı kutlu olsun pankartı ile çıktı.

Maça hızlı başlayan  takımımız 30.dakikada Hakan’ın ayağından bulduğu gol ile öne geçmiş olsada , 43.dakikada Sincan Belediyespor’un golüne engel olamadı ve ilk yarı bu skor ile tamamlandı.

İkinci Yarıda’da karşılıklı ataklarla geçen maçta Adem Parlak 75.dakikada Kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı.

85.dakikada ise Mustafa Durmuş takımımızda oyun dışı kalarak mücadeleyi 9 kişi tamamlamak zorunda kaldık.

Dakikalar 87.dakikayı gösterdiğinde Erol’un yapmış olduğu müdahaleyi hakem penaltı olarak değerlendirdi.

Sincan Belediyespor’lu futbolcunun penaltı atışını kurtaran Kalecimiz Kadir ise güne damgasını vurdu ve müthiş bir maç çıkardı.

 

Hakem 8. Dakika Uzatma Verdi

Maçın hakemi 90+8 dakika maçı oynattı bu sürede’de gol olmayınca Sincan Belediyespor Statü gereği küme düştü.

Maçın bitiş düdüğü ile saha biranda karışmış olsada güvenlik güçleri araya girerek olayları engelledi.

Soyunma Odalarında Ne Var Ne Yok Kırdılar

Maç bittikten sonra küme düşmenin vermiş olduğu sinirle olacak ki, Sincan Belediyespor’lu futbolcular amansızca soyunma odasında ne var ne yok kırmışlar . Hatta yetmemiş Takımımızın  soyunduğu soyunma odasının kapılarını’da kırmışlar .

Gerekli hasar tespiti yapılıp tutanaklar tutulduktan sonra , verilen maddi hasarın raporu Sincan Belediyespor kulübüne gönderilecek.

 

Bu Gurur Hepimizin

Takımımız 2014 yılında kurulduğu andan itibaren her zaman başarıya odaklı bir takım profili oluşturmuş , bunu’da başarmıştır ve Fahri hocamıza ayrıca parantez açmak istiyoruz. Takımımızın Teknik Sorumlusu olan Fahri AYTAÇ’ın kulübümüz üzerinde emeği büyüktür  . Fahri hocamızla ömürlük sözleşme imzalamak istiyoruz .

2017-2018 Sezonunda ilk kez katıldığımız BAL Liginde ligimizi alnımızın akıyla temsil ederek adeta bir varoluş mücadelesi sergiledik.

Bizler her zaman daha iyiyi nasıl yapabiliriz , ilimizi daha iyi nasıl temsil edebiliriz’in mücadelesi içerisindeyken bazıları yapılan bu mücadeleye taş koymaya ve köstek olmaya devam etti . Fakat biz ilk günki heyecanla kutlu mücadelemize devam ettik ve Spor Toto Bal Liginde ilk sezonumuzda çok düşük bütçeye bunca zorluğa rağmen ligde kalmayı başardık.

1074 Çankırıspor hedefi olan bir kulüptür ve hedeflerimiz doğrultusunda gelecek sezonun yapılanmasına şimdiden başlıyoruz. Gelecek sezonlar için şampiyonluğa oynayacak olan takımımızın kaderini belirleyecek toplantıları ve istişareleri  yapmaya devam edeceğiz. Sezon bitmiş olabilir fakat biz yönetim olarak çalışmaya ve bu şehir için daha iyisini yapmaya mecburuz . Bu şehir’in yeri burası değil.

2017-2018 Sezonunda başta bizlere destek veren taraftarlarımız olmak üzere , Yöneticisinden , futbolcusuna , Teknik Sorumlusundan ,  Altyapı Antrenörüne , Malzemecisinden Masörüne , bizlere destek veren esnaf ve iş adamlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Yorumlar kapatıldı.