Geçtiğimiz sezon   transfer ettiğimiz kalecimiz Alparslan Ayantaş sitemize önemli açıklamalarda bulundu.

Osmanlıspor alt yapısında yetişen ve Bugsaşspor’da Profesyonel olan kalecimiz Alparslan Ayantaş yapmış olduğu açıklamalarda 1074 Çankırıspor  formasını uzun yıllar giymek istediğini söyledi.

Takımımızı bu sezon hedeflediğimiz ve istediğimiz seviyeye taşımak için uğraşacağını anlatan başarılı eldiven , Takım olarak’da ellerinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.  Sezon öncesi 3 önemli ekibin kendisi ile ilgilendiğini ve tercihini 1074 Çankırıspor’dan yana kullandığını belirten Alparslan , diğer kulüplerin tekliflerini geri çevirirken, kulübümle yeni sözleşme imzalamak konusunda herhangi bir endişem olmadı sevdiğim kulüpte inandığım kulüpte mücadele etmekten gurur ve onur duyuyorum diye konuştu.

1074 Çankırıspor Kulübünün proje takımı olduğunu ve takımın her yıl daha iyi olacağını kaydeden Alparslan , yeni sezonda ise genç yeteneklere sahip, kendisini kanıtlamak isteyen oyuculardan kurulu ve  çok koşan, mücadele eden  bir ekip olacağız .  Ben takımımızın başarılı olacağımıza inanıyorum diye konuştu.

 

 

 

Yorumlar kapatıldı.