Takımımızın Teknik Direktör’ü  Arif MERCAN  resmi sitemize açıklamalarda bulundu. Sözlerine çekilmiş olan grubun bütün takımlara hayırlı olmasını bütün takımlar açısından centilmen bir sezon olması temennisiyle başladı.

Çekilen kurayı değerlendiren Arif MERCAN üç takımın iddialı ve bu yarışın içerisinde gözüktüğünü belirtti. Bütün oyuncularım iyi bir şekilde çalışıyor hedefimiz bu sezon inşallah şampiyon olmak .  Şartlar ne olursa olsun 1074 Çankırıspor sahaya kazanmak için çıkar ve bunun için mücadele edeceğiz. Her şeye, her şarta karşı mücadele etmek zorundayız. Oyuncularım için söylüyorum ben bugün oynamadım diye oyuncu kendisini bırakırsa olmaz, Futbolcularımız üstüne düşeni en iyi şekilde yapmak zorunda. Bu konuda mazaret kabul etmiyoruz, oyuncu her an oynayabilecek şekilde hazır olmalı””1074 Çankırıspor , geçen sezon ilk yılında Çankırı’ da başarılı oldu.

Biz, şu anda gerçekten zor gruptayız ve gruptan çıktığımız zaman playoff’da daha  tehlikeli  bir takım olabileceğimizi söyleyebilirim. Her geçen dün daha iyiye gidiyoruz ama sorunlarımız da var, bu sorunları da ortadan el birliği ile  kaldıracağız. Ben, bu oyuncuların Çankırı’da  konuşulan oyuncular arasına girmesini istiyorum. Hem kendilerini hem de 1074 Çankırıpor Kulübünü büyütmelerini istiyorum.” diye konuştu.

Yorumlar kapatıldı.