2018-2019 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi  İstanbul’da yapıldı.

Fikstür çekiminde 1074 Çankırıspor’u yönetim kurulu üyemiz Talip Ulusoğlu temsil etti.

Çekilen fikstür kurasına göre ilk hafta evimizde Yozgatspor 1959 Futbol Kulubü ile Çankırı Atatürk Stadyumunda karşı karşıya geleceğiz.

Orhan Saka Amatörler Evi’nde düzenlenen fikstür çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez ile TFF Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, TFF Bölgesel Amatör Lig İcra Kurulu üyesi Fahrettin Eserdi’nin yanı sıra Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden kulüp temsilcileri katıldı.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Öncelikle TFF Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören’in dostluğun, kardeşliğin ön planda olduğu bir lig olması dileğini ileterek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig bizim amatör liglerimizin amiral gemisi. Türkiye’nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine oynattığımız bir lig. 80 ilde oynanması, Türkiye’yi kucaklaması açısından çok değerli ve TFF tarafından da çok önemsenen bir lig. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 2018-2019Sezonu’nun tüm kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

 

Yorumlar kapatıldı.