Takım kaptanımız Can Dündar resmi sitemize açıklamalarda bulundu.

Takımımız 13 haftada 14 gol atıp 16 gol yedi . Az gol atan ve az gol yiyen bir ekibiz . Aslında takım olarak her maç en az minimum 4-5 net pozisyonlara giriyoruz . Bunları atabilseydik daha farklı şeyleri konuşabilirdik.

Takımımızın 2.yarıda daha iyi olacağının altını çizen kaptan Can , takımız genç ve dinamik bir ekip evimizde kolay kolay maç kaybetmiyoruz , evimizdeki 6 maçta 11 gol atıp sadece 3 gol yedik  fakat deplasman’da ise  maç kazanamıyoruz .

Artık kazanmamız lazım .

2.Yarının ilk haftasında  oynanacak olan Yeniçağa deplasmanında hocamın forma şansı vermesi durumunda sahada olacağım . Çok şükür 3 maçlık bir cezam vardı ve bitti.  Kazanmamız gereken bir deplasmana gideceğiz . Çankırı’ya puan veya puanlar ile dönmemiz ve bu maçtan sonra iyi bir ivme yakalamamız  lazım .

Yeni Transferler ile Daha Güçlü Olacağız 

Takım ile yapılan toplantıda yönetim kurulumuz; hocamızın isteği doğrultusunda takımımızın bulunduğu konumdan uzaklaşmak adına takıma  3 veya 4 oyuncu katacağını açıkladı . Takımımıza yeni katılacak arkadaşların takıma faydalı olacağına inanıyorum , uyum sorunu yaşamayacaklarını düşünüyorum .  Takımda  hepimiz  aile gibiyiz .  Onlarla birlikte daha güçlü olacağız.

Takımım için sahada olduğum zaman terimin son damlasına kadar her zaman en iyisini yapmaya çalıştığını belirten kaptan Can , 1074 Çankırıspor’umuzun gelecek yıllar daha iyi olacağını ve profesyonel liglerde kesin olması gerektiğini söyledi.

 

Yorumlar kapatıldı.