BAL hazırlıklarını sürdüren kulubümüz , Teknik Direktör Fahri Aytaç ile anlaşmaya vardı. Düzenlenen imza töreninde konuşan  Başkan İsa Altun, kısa süre önce kendi imkânları ile kurdukları takımlarının tek amacının Çankırı’ya futbolu sevdirmek olduğunu aktardı.

Çankırı’yı profesyonel liglerde temsil eden bir futbol kulübünün bulunmadığına dikkat çeken Altun, “Bizim hedefimiz Çankırımızı en iyi şekilde temsil etmek ve futboldan soğuyan Çankırılıları yeniden tribünlere doldurmaktır. Çankırı halkı bütünleşip, halkın takımı olarak Çankırı’yı hak ettiği noktalara yeniden getireceğiz” dedi.

Gençlik Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci de BAL’da Çankırı’yı temsil etme hakkı kazanan 1074 Çankırıspor’a ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Teknik Direktör Fahri Aytaç da 1074 Çankırıspor’un başarısı için var gücüyle çalışacağını vurguladı.

Çankırılıların takıma destek vermesi gerektiğini dile getiren Aytaç, 1074 Çankırıspor yöneticilerinin harçlıklarıyla bu noktalara getirdiği kulübü daha iyi yerlere taşıyacaklarını sözlerine ekledi. 

 

Fahri hocamıza kulubümüze hoşgeldin der,kendisine ve ekibine  2017-2018 Sezonunda  Bölgesel Amatör Ligi’nde başarılar dileriz .

 

Yorumlar kapatıldı.