Kulübümüz iç transferde Kaleci Alparslan Ayantaş , Stoper Emirhan Yaman , Sağ Bek Anıl Sarıoğlu , Ön Libero Erol Bayrak ile 1 sezonluk daha anlaşmaya vardı .

Alparslan Ayantaş ” 1074 Çankırıspor ile tekrar anlaştığım için çok mutluyum . Bu sezon hedefe yürüme vakti . Bize inanan güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Terimin son damlasına kadar bu kulüp için savaşacağım. ”

Erol Bayrak Bu sezon 1074 Çankırıspor ile 3.sezonum olacak . Fahri hocama ve yönetime teşekkür ediyorum . Hep birlikte bu sezon daha güzel işler yapacağız. Umarım sezon sonu bizim için çok daha güzel olur .

Emirhan Yaman “Önümüzdeki sezon performansımı en üst seviyelere çıkararak takımımızı en iyi yerlere hep birlikte taşıyacağız. Bu sezon çok daha farklı olacak bizim için ”

Anıl Sarıoğlu 1074 Çankırıspor benim evim ailem olmuştu . Gelecek sezonda aynı duygular içerisinde taraftarlarımıza en iyi oyunu sergileyeceğiz. Yeterki taraftarlarımız yanımızda olmaya devam etsin bu takım tüm başarıları hak ediyor her iki tarafada hayırlı olsun. ” diye konuştu.

Yorumlar kapatıldı.