Yozgatspor ile oynadığımız müsabakada 7-1 lik mağlubiyet bizleri derinden üzmüştür.

Bu netice ne takımımıza,nede Çankırı’mıza yakışmamıştır.Bu sonuç için tüm sorumluluğu üzerime alarak yönetim kurulumuzdan,taraftarımızdan ve tüm Çankırılılar’dan özür diliyorum.

Devre arasında beş oyuncu takımımızdan ayrılmış olup,transferde üç oyuncunun lisanslarının yetişmemesi,Anıl ve Can’ın sakatlıkları neticesinde toplamda beş oyuncu Yozgatspor müsabakasında oynatılamamıştır.

Başarı düştüğünde ayağa kalkmak ve yola devam etmekten geçer.

Acımasız eleştiri yapanlar neler ile mücadele ettiğimizi bilmiyorlar.Ben ve ekibim bu yola baş koyduk.Bu takımı hak ettiği yere getireceğiz.Tekrar söylüyorum bu şehir futbolda hak ettiği yere gelecek.bizler tüm eleştirilere açığız.

Yozgatspor ciddi bütçelerle dört yıldır şampiyonluğa takım kuruyor ve hep finallerden dönüyor.Pes etmeden yoluna devam eden Yozgatsporda durum ortada.şampiyonluğu gögüslemeye takımı,taraftarı,yönetimi ve şehri hazır.

Bu yol emek istiyor.Biz Çankırı olarak düşük bütçelerle geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.Hedeflerimizi net telafuz etmemiz gerekiyor.

Bu sene ilk üç içerisinde yer almak ve önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayacak takımı hazırlamak istiyoruz .

Sonuç olarak bizler günü kurtarma peşinde değiliz.iyi bir oluşumun yapılaşmasını ve geleceğe yatırımlar yapmanın peşindeyiz.bu yolda tüm Çankırılıların desteğine ihtiyacımız var.

Saygılarımla …

 

Fahri AYTAÇ

 

Yorumlar kapatıldı.