Kulübümüz 05.06.2018 tarihinde mevcut üyelerin talebiyle  Olağanüstü Kongreye gitti.

Şahinler Çay bahçesi salonunda  gerçekleştirilen kongre sonrasında Alaattin Arslan kulübümüzün yeni başkanı seçildi.

Kongreye tek aday olarak giren Alaattin Arslan yönetim listesinde ciddi revizyona giderek şehrin önde gelen genç iş adamlarını listeye dahil etti.

Alaattin Arslan’ın kongre sonrası yapmış olduğu açıklama 

Uzun yıllar futbol oynayan bir isim olarak Futbolun içerisinden gelmiş bir insanım.

Kısa bir süre içerisinde kurulmasına rağmen şehrin takımı olmayı başaran 1074 Çankırıspor’un yükselişini yakından takip ediyor, destekliyordum.

Çankırı futbolunu layık olduğu yere getirmek bir Çankırı aşığı olarak boynumuzun borcu algısı içinde göreve talip olduk. Şimdi üyelerimizin teveccühü ile ekip arkadaşlarımızla birlikte yönetime layık görüldük.

Sporun birleştirici ruhunu en kısa süre içerisinde devreye geçirerek güçlü bir takım çıkartmayı hedefliyoruz. Çankırı adını sportif başarılarla ülke ve uluslararası arenada duyurmak öncelikli hedeflerimiz arasında olacaktır. Çankırı insanına layık olma gayreti içerisinde hareket edeceğimizin bilinmesini istiyorum.

Ben burda huzurlarınızda eski yönetimimize çok teşekkür ediyorum . Onların sayesinde bu takım buralara geldi . Onların şevkini gayretini bizzat ben gördüm. Kısıtlı imkanlar ile güzel işler başardılar . Hepsine teker teker teşekkür ediyorum. 

Bayrağı biz teslim aldık artık bu sene güzel keyif veren bir ekip oluşturarak zirveye oynayabilecek takım yaratmanın peşindeyiz . Transfer komitemiz çalışmalarına başladı. En kısa sürede teknik ekibi ve transferleri resmi sitemiz aracılıyla açıklayacağız. Ben ve ekibim kulübe sıcak para girişini sağlayıp en kısa sürede transferi noktalamak istiyoruz.

Biz nefsi mücadele içerisinde olmayacağız. Halkımızın desteğine ihtiyacımız var.  Herkes taşın altına elini koymalı. Yeni yönetimin Çankırı’mıza ve spor camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum. ” dedi.

Divan Başkanlığını Gençlik ve Spor Müdürü Ekrem Gerginci’nin yaptığı kongrede, Ekrem Gerginci takımımıza yeni sezonda ellerinden gelen desteği sunacaklarını ifade etti.

 

Listede Önemli İsimler Bulunuyor  İşte Mevcut Liste

Yeni Başkanımız Alaaddin ARSLAN nin kongre sonu konuşması

1074 Çankırıspor paylaştı: 5 Haziran 2018 Salı

Yorumlar kapatıldı.