anışma ve dayanışma yemeğine Vali Vekili Abdullah Aslaner, Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Celal Kaman, 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Alaattin Arslan, yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Yenilen yemek ve çektirilen toplu fotoğrafın ardından konuşan Vali Vekili Abdullah Aslaner, kulübün emrinde olacaklarını ifade ederek, “Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bu ekibin burada bir arada olması şampiyonluğun habercisi. Bence bugün şampiyonluk ilan edildi” sözleri ile şampiyonluğu olan inancını ortaya koydu.

Futbolculara başarılar dileyen Belediye Başkanı Hüseyin Boz, her zaman şehrin takımının yanında olduğunun altını çizdi, takıma şampiyonluk yolunda başarılar temenni etti.

“1074 Çankırıspor ile bir gönül bağımız var” diyerek konuşmasına başlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, geçen sezondan bu yana takımla beraber olduğunu vurgulayarak, “Hedefimiz doğrultusunda bu sene daha iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Görülen köy kılavuz istemez.İnşallah herkesin desteğiyle bu sene bu takımı iyi bir yere getiririz” dedi.

Çankırı Amatör Kulüpleri Federasyonu Başkanı Celal Kaman’da yaptığı konuşmada Çankırı olarak hep birlikte destek vererek güzel günleri göreceğimizi, 2. Ligde kulüp başkanlığı yaptığını belirterek şunları söyledi:

“Futbolcunun ve yöneticinin neler çektiğini bilenlerden bir tanesiyim. Futbolun yeri bizde bir başka. Elimizden ne geliyorsa sizlere destek olacağız. Futbolda kötü oynayabilirsin ama kötü koşamazsın. Mücadele ettikten sonra sonuç geliyor. Önemli olan iyi mücadele etmek. Burada da bunu görüyoruz.Çankırı çok şeyleri gördü. İnşallah bu sezonda da hep birlikte bu heyecanı birlikte yaşayacağımıza inanıyorum. Takım ruhunu geliştirmemiz gerekiyor. Sadece futbolcu olarak değil Çankırı olarak da hep beraber Çankırımızı en iyi şekilde, her alanda temsil etmek istiyoruz. Biz siyasette şampiyonluk hedefi koyduk ancak  olamadık, inşallah kulüp olarak destekleriz, burada şampiyonluğu hep beraber yaşarız.”

Davetlerine katılan protokol üyelerine teşekkür eden 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Alaattin Arslan, birliktelikten heyecan duyduğunu ifade ederek “Bu işi başaracağımıza inanıyorum. Yönetici arkadaşlarımızla, bürokrasimizle bir bütün olarak sezon sonunda takımımızı 3. Lige çıkartarak şehrimize tekrar futbol heyecanı yaşatmak arzusu içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Gece boyuncu futbolcular canlı müzik eşliğinde doyası eğlenirken, 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Alaattin Arslan ve Gençlik Hizmetleri Spor il  Müdürü Ekrem Gerginci söyledikleri türkülerle coşkuya ortak oldu.

 

Vali Vekilimiz Abdullah Arslan'ın konusmasi

1074 Çankırıspor paylaştı: 1 Ağustos 2018 Çarşamba

 

Yorumlar kapatıldı.